Forum Nowotwory » Inne choroby i dolegliwości » Wysypka i zaczerwienie skóry

Wysypka i zaczerwienie skóry

Od w zasadzie prawie tygodnia posiadam wysypkę na lewej ręce która początkowo pojawiła się tylko na odcinku od łokcia do nadgarstka (jeden większy i jeden malutki wysyp w oddalonych od siebie punktach), potem zaś (dzień-dwa) wysypka pojawiła się na barku wraz z zaczerwienieniem skóry a teraz także na odcinku od barku do szyj bliżej szyi (punktowo, nie stykają się).
Nie mam problemów z oddychaniem, czuję się dobrze, nie czuję bólu głowy, nie mam problemów z stawami, co do bladości to raczej wyglądam tak non-stop, krwawię z dziąseł przy np Myciu zębów ale to już od dłuższego czasu i tylko z jednego punktu (Mam dodatkowy kieł i to przy nim występuje krwawienie).

Nie wiem jak samemu sprawdzić powiększenie węzłów chłonnych ponieważ nie wiem jaka jest różnica/jak odróżnić to od tych zwykłych tzn. naturalnych dla mnie.

Ręką na której jest wysypka tylko trochę boli, ale tam gdzie mam wysypkę czuję ból przy poruszaniu/ocieraniu o ubranie. Nie jest to nic nie do zniesienia. Lekarz przypisał mi lek przeciwalergiczny i zalecił zakupienie Wapna (Rozpuszczane w wodzie tablety musujące).

Czy to na pewno nie jest białaczka? Usłyszałem to od znajomej która opowiadała o swoim koledze z pracy chorującym na białaczkę i zacząłem się nad tym zastanawiać i martwi mnie ta sytuacja.
KarolHHH, 2010-03-15
Objawy, które Pani opisuje w żaden sposób nie wskazują na białaczkę. To raczej zwykła wysypka alergiczna tak jak rozpoznał to lekarz. Jeśli lekarz miałby podejrzenie białaczki na pewno zleciłby odpowiednią diagnostykę.
medicus, 2010-03-16
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię