Forum Nowotwory » Nowotwory » Prawdopodobnie jest lek na raka

Prawdopodobnie jest lek na raka

Z najnowszych badan w Niemczech wynika ze prawdopodobnie jest lek na raka.Przez zupelny przypadek w laboratorium odkryto ze znany Methadon w polaczeniu z chemiaterapia niszczy komorki rakowe!.Setki osob przyjezdza do lekarzy paliatywnych w Niemieczech by otrzymac ten lek .To lek przeciwbolowy drugiego zutu po morfinie.Problem w tym ze jest bardzo tani w produkcji wiec zupelnie nieoplacalny na rynku w porownaniu np. do morfiny.Oprocz tego twierdzi sie ze ma duzo skutkow ubocznych.Jednak wielu pacjentow ktorym zostalo zaledwie kilka tygodni zycia po przezutach otrzymywalo ten lek i przezylo, wypowiadalo sie w srodowisku profesorow w TV.iz jedyny objaw jaki sie pojawil to byl problem zoladkowy a komorki rakowe prawdopodobnie sie bardzo pomniejszyly u jeszcze innych zupelnie cofnely ,ludzie zyja i funkcionuja w zyciu codziennym a te osoby ktore braly chemie razem z nimi bez przyjmowania Methadonu niestety zmarly w przypuszczalnym czasie okreslonym przez lekarzy.Niestety nawet u naszych sasiadow rowniez pojawia sie problem w aptekach by otrzymac ten lek ktory wykonuje sie na zamowienie w dobranej ilosci jaka zaleca lekarz specialista ,mikstura kosztuje smieszne grosze.Jest tylko kilku lekarzy paliatywnych ktorzy przepisuja Mthadon odpowiednich dobranych dawkach ,pomogli juz setkom ludzi,maja nawalnice przed swoimi gabinetmi..Wierze ze po programie
w niemieckim Tv,sprawa ruszy do przodu i jesli nie w Polsce to bedzie mozna u naszych sasiadow zdobyc ten lek po wizycie u specialistow lekarzy.Osobiscie ogladalam ten program.
Beata, 2017-07-14
To dopiero byłby news.
Kina, 2017-07-17
A co na to firmy farmaceutyczn?.... Już od jakiegoś czasu krążą przypuszczenia, że już jest lek na raka . Skutecznie blokowany przez koncerny farmaceutyczne....tu chodzi o potężne pieniadze. Może kiedyś dowiemy się....
Życzę wszystkim chorym powrotu do zdrowia .
Kina, 2017-07-17
Nie ma czegoś takiego jak *lek na raka*, ponieważ rak to różne komórki. Każdy nowotwór (w sensie atakujący inny obszar) jest inny i nie da się go wyleczyć jak bólu głowy - aspiryną.
Za to mogę polecić, w przypadku raka jamy ustnej u osób *70 roku życia sprawdzenie możliwości jakie dają badania w różnych ośrodkach Pratia. Słyszałem, że w Gliwicach mają taki ośrodek, badania prowadzi tam prof. Krzysztof Składowski (w instytucie im. M. Curie)
Vesovic, 2018-07-31
Tak, też słyszałem o tych badaniach. Masz więcej informacji? Tylko wydawało mi się, że organizuje je Clinmed, firma, która zajmuje się od lat tego typu badaniami.
matieusz, 2018-08-08
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię