Forum Nowotwory » Nowotwory prostaty » Debata &#8222*Zdrowie Polek i Polaków wg Medicalguidelines &#8211* Holistyczne leczenie męskich LUTS&#8221*

Debata &#8222*Zdrowie Polek i Polaków wg Medicalguidelines &#8211* Holistyczne leczenie męskich LUTS&#8221*

Szanowni Państwo,
Z uwagi na pozytywne opinie dotyczące nie tylko merytoryki, ale i organizacji debat &#8222*Zdrowie Polek i Polaków według Medicalguidelines &#8211* holistyczne leczenie męskich LUTS&#8221* miło nam poinformować, że już 18.03.2017 r. w warszawskim hotelu Lord odbędzie się II edycja tego wydarzenia.
Eksperci poruszą najważniejsze zagadnienia dotyczące leczenia LUTS i pęcherza nadreaktywnego. Zwrócą uwagę na nowości w farmakoterapii przeszkody podpęcherzowej oraz powikłania zakrzepowo-zatorowe po operacji stercza. Przewidziano dyskusję wokół konkretnych przypadków klinicznych, która z pewnością zaangażuje uczestników.
Debaty będą niepowtarzalną okazją do wartościowej, merytorycznej dyskusji, a także wymiany swoich doświadczeń zawodowych. To ogromne znaczenie dla poprawy jakości opieki zdrowotnej nad pacjentami urologicznymi w Polsce.
Zapraszamy urologów oraz wszystkich osób zainteresowanych (wyłącznie branża medyczna, z wyłączeniem pracowników firm farmaceutycznych) do rejestracji na stronie www.smpc.com.pl
REJESTRACJA JEST BEZPŁATNA!
dominik, 2017-03-16
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię