Forum Nowotwory » Nowotwory » Powiększone węzły

Powiększone węzły

Witam. Mam powiększone węzły 11mm bez zmian ogniskowych. Lekarz powiedział ze zmian w piersiach nie ma ze są mastopatyczne. Czekałam miesiąc zanim poszłam na badania bo węzły utrzymywały się miesiąc i ciągle bolały, do tego dziś wyczulam nowy powiększony węzeł na boku tzn niżej niż pacha. Wyniki dopiero jutro w tym tsh. Mam pytanie czy mimo powiększonych węzłów może się okazać że to nie rąk? Mam 22 lata dwójkę małych dzieci i myśl o tym mnie paraliżuje..
Gosia, 2017-01-28
W lutym 2016 roku po 2 miesiącach leczenia przeziębienia dowiedziałam się, że to nie jest przeziębienie, a Chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa) stadium IVb.Leczenie chemioterapią ABVD zaczęłam na początku maju . Niestety nie dała żadnej poprawy. Po 5 kursach okazało się że guz który zaatakował moje płuca z 17 cm urósł do 19 cm. W październiku postanowiliśmy leczenie wesprzeć ekstraktem z konopi CBD dokanaliśmy zakupu w Konopnej farmacji w Poznaniu na ul. Ratajczaka 33 , Następne ekstrakty kupiliśmy przez internet bo nie jestem z Poznania https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html Na chwilę obecną jest znaczna poprawa (guz zmalał do niecałych 9 cm), jednakże względu na to, że poprzednia chemioterapia nie dawała rezultatów czeka mnie też autoprzeszczep szpiku, co nie zmienia faktu , że ekstrakt spowodował zmniejszenie guza, moje samopoczucie jest o niebo lepsze i mam większy apetyt . Polecam
Aniela, 2017-05-16
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię