Forum Nowotwory » Hematologia » Specjalista od czerwienicy prawdziwej

Specjalista od czerwienicy prawdziwej

Witam,

Czy ktoś zna dobrego specjalistę od tej choroby w Trójmieście? Proszę o namiary na e-maill. I pytanie czy dzięki transplatacji szpiku kostnego można zastopować lub zminimalizować chorobę ?

Z góry serdecznie dziękuję!
Klaudia, 2013-04-04
Doktor Andrzej Mital, Uniwerysteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Z tego co wiem, to przy czerwienicy prawdziwej nie jest możliwy przeszczep szpiku...Są upusty, stosuje sie lek hydroksymocznik.. to choroba przewlekła.
Małgorzata, 2013-07-29
Witam.mam pytanie na podstawie jakich wartosci lekarz postawil diagnoze ze to czerwienica prawdziwa,tzn.ile hemoglobiny hematokrytu plytek i erytrocytow,i jaka wartosc zelaza,dziekuje i zycze zdrowia
marianna, 2013-08-20
Witam. Czy ktos może mi pomóc w znalezieniu dobrego specjalisty od czerwienicy prawdziwej w łodzi lub okolicy ?
Karol, 2013-08-26
Pracuje w szpitalu im.M.Kopernika i w przychodni hematolog o nazwisku Holub Adam.Polecam
danuta, 2013-09-21
Czy ktos wie jak to mozliwe ze przy podwyzszonych wartosciach czerwonokrwinkowych zelazo i ferrytyna sa obnizone?
maria, 2013-09-21
Czy ktoś zna dobrego hematologa w Białymstoku, który ma doświadczenie w czerwienicy prawdziwej. Moja siostra ma tą chorobę od kilku lat, ale obecnie bardzo szybko postępuje i jej lekarz nie chce stosować upustu krwi. Bardzo proszę o pomoc
Elzbieta,2013-11-20, 2013-11-20
Witam mam 24 lata i ostatnio przy badaniach krwi wyniki wyszły wyższe niz zawsze:
erytrocyty 6,3
hemoglobina 19,2
mam nieznacznie powiększoną śledzionę
dostałem skierowanie na badania na oddział hematologiczny , musze teraz czekac na wyniki badań dwa tyg ale chyba zwariuje.
Czy to moze być czerwienica prawdziwa, nie mam innych objawów poza tymi wyżej. lekarka powiedział ze mam też podwyższony poziom testosteronu pytali sie czy nie biore sterydów, nie biorę 2 miesiące temu brałem zwykłe biłako bo troche cwiczyłem, aha ostatnio biore tabletki na powiekszneie penisa i tam jest jakis środek co podnosi poziom testosteronu. czy to moze mieć jakiś wpływ na moje wyniki. Jeszcze dodam że czasem wypije troche alkoholu zapalę *trawkę*
wiktor, 2014-04-02
Aha mój wzrost 172 cm waga 72kg, uprawiam dużo sportów
wiktor, 2014-04-02
Jeszcze badanie usg brzucha nic nie wykazało i RTG klatki równiez.
wiktor, 2014-04-02
Strona: 1 | 2 | dalej »