Forum Nowotwory » Nowotwory wątroby » Chemia przy przerzutach do wątroby

Chemia przy przerzutach do wątroby

Mam przerzuty do wątroby nie nadają się do usunięcia chirurgicznego ze względu na umiejscowienieKT seg.2/3-1cm,seg1/4/8-4,3cm,seg4-1,5cm,segm5/6-5,5cm.W pażdzierniku był robiony PET-jama brzuszna b/zmian-wykryto 2cm w prawym płucu po diagnozie płaskokomórkowy/8lat temu -mastekomia prawej piersi -przeszłam chemię radioteraoię i dodatkowo podano herpcetynę-her+3/prawdopodobnie to z płuc przerzut-pozostała mi teraz tylko chemia-interesuje mnie jak wyglądaja cykle chemi i co się podaje standartowo/jeszcze nie mam opracowania jak bede leczona.nadmieniam ,że w grudniu zastosowano cyber knif na guz płuca,a w styczniu 2 sesje bronchoterapii i właśnie przy broncho zrobiono usg i wykryto 1 guz 4 cm seg.5/,6 po miesiącu jużwielkośc 5,5 w wątrobie i przeprowadzono dalsza diagnozę,zmiany postepują b. szybko ja nie odczuwam żadnych dolegliwości ,badania laboratoryjne prób wątrobowych w normie-jestem zszokowana,gdyby nie przypadek /rtg zrobiłam do wniosku sanatoryjnego,które wykryło delikatne zacienienie w prawym płucu i wówczas zaczeło się-nadmieniam poprzednie rtg 2011 płuca b/zmian-proszę przybliżyć mi lecxenie chemią-wiem ,że są b nikłe szanse na wyleczenie-z góry dziękuje
janina, 2013-03-11
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię