Forum Nowotwory » Nowotwory macicy » Nowotwór złośliwy raka szyjki macicy c 53.8

Nowotwór złośliwy raka szyjki macicy c 53.8

Mam raka szyjki macicy c 53.8 wynik badan to carcinommmma planoepitheliale G2 invasium Lymphangiosis carcinomatosa skrzepy krwi przemieszane z oderwanymi platami raka plaskonablonkowego prosze o pomoc ponoc mam miec naswietlanie
renia, 2013-02-10
Nie daj sie naswietlac moja mama to miala po tych naswietlaniah tylko pare miesiecy bylo dobrze pozniej straszny bul i zero pomocy lekarze rece rozkladali po naswietlaniah i blahoterapiah promienie niszcza caly organizm 9 .07.2014 zmarla z nowotworem zyla 2/5 roku miala 57 lat sory za bledy
GOSIA, 2014-07-14
Spróbuj bioenergoterapii. O ile wierzysz w to. Mnie tak złatwiała ta chorda matołow,ze ciesz sie ,że zyje. Rok 2011 marzec zrobiłam cytologie grupa II czyli okey. Potem bóle brzucha,byłam na SOR-usg niec nie wykazało XII.2011. nagle krwawie. szpital i rak szyjki IIB- i centrum onkologii.naswietlania 50 GFR 25 frakcji.
Po leczeniu planowali brachyterpie i chemie,ale wybroniła mnie z chemii watyroba bo zarazona mnie wirusem WZWC (wyleczony). Kontrolne badania wykazały,że nie ma raka bo marker SCC AG spadł z 11,4 na 075 wiec odmówiłam brachyterapii i dobrze. Moja znajoma dzisiaj jest po chemii brachyterapii radioterapii ma sztuczny odbyt i pęcherz tak ją załatwili.
Teresa, 2018-05-08
Pytaj chetnie odpowiem,bo sporo wiem.Teraz mam problem włąsnie popromienne zapalenie jelit odbytu pęcherza. Koszmar,nie toleruje mleka,spada morfologia i tu pyatam,czy wam tez spada morfologia,Mam krwawienia z odbytu bo mam hemoroidy bo radioterapii.
Teresa, 2018-05-08
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię