Forum Nowotwory » Nowotwory wątroby » Długość życia z przerzutami raka do wątroby

Długość życia z przerzutami raka do wątroby

Mama choruje na raka szyjki macicy |||b ,choroba została zdiagnozowana 3i pół roku temu.Zostało zastosowane leczenie brachyterapią i chemioterapią.Do tej pory ,choroba nie dawała o sobie znać,ale 30.11.2011 mama była na kontrolnej wizycie u onkologa ,który powiedział, że ma zapalenie węzłów chłonnych i przepisał*olfen*od tamtej pory do połowy stycznia mama miała cuchnące upławy,raz jej spuchły nogi,a to bolał brzuch.Od połowy stycznia plamienie ustało ale pojawiło się bekanie,brak apetytu chociaż nadal pije megalie,powiększony obwód brzucha,wymioty,.A dziś bedąc u lekarza rodzinnego okazało się że pani doktor poderzewa żółtaczkę ,jutro ma zrobić badanie krwi,i w poniedziałek usg jamy brzusznej.podam jeszcze że w połowie stycznia zanim upławy ustąpily ,przyspieszyłam mamie wizytę na onkologii i lekarz przepisał tylko gynalgin i gynoflar,kazał przyjechać 15..02.2012r,to zrobi cytologię,tylko co dalej?chciałam zapytać jakie w tym przypadku są rokowania?na czym będzie polegało dalsze leczenie ,jeżeli ono w ogóle będzie?dodam że mama waży 37kg.
Z góry dziękuję,i czekam na szybką odpowiedz.
Podaj jak najwięcej potrzebnych informacji do udzielenia precyzyjnej odpowiedzi.
Odpowiedź zostanie udzielona i opublikowana zwykle w ciągu jednego dnia.
Anna, 2012-02-01
Niestety mama zmarła 1.03.2012r,po rezonansie okazało się że są przerzuty do wątroby i dróg żółciowych.
anna, 2012-03-06
Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej mamy moja mama zmarła 27.07.2011 po 2 miesiącznej walce z chorobą. Pozdrawiam
BASIAK, 2012-04-26
Mam przyjaciela 69l.chorego na raka esicy,wprawdzie jest po operacji,hist-pat dobrze,bez stomii,ale przerzuty do wątroby,schudł,ale ma apetyt i co dalej?jest ratunek?Za parę dni ma spotkanie z onkologiem,mam strach w oczach
Ela, 2012-05-02
Witaj elu mam meza chorego od 2 lat na nowotworaj grubego z przerzutami do watroby jest po- 3 operacjach -hemikolektomii prawostronnej- usunieciu zmiany przerzutu z watroby z prawego plata metoda tradycyjna oraz 2 zmiany - 3 tyg temu metoda elektroporacj nieodwracalnej czuje sie bardzo dobrze zaczyna nawet troche pracowac w warsztacie, je ze smakiem , mamy szczera nadzieje ze wspolnymi silami damy rade zyczymy cierpliwosci i zdrowia mirka
ela z 2012 05 02, 2012-05-04
Maz mnie poprawia ze przeszedl 20 kursow chemioterapii folflox oraz folfiri teraz zakwalifikowal sie na immunoterapie pozdrawiam
ela 2012 05 02, 2012-05-04
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię