Forum Nowotwory » Nowotwory żołądka » Adenocarcinoma ventriculi G2

Adenocarcinoma ventriculi G2

Piszę po raz pierwszy niewiem czy wszystko napisałam Moja mama ma 47 lat .14.11,2011 roku moja mama została przyjęta do szpitala okazało się że ma cukrzyce i musi brać insuline. Po zrobieniu badań ogólnych z dnia 16.11 USG brzucha wynik: Wątroba niepowiększona o jednorodnej echostrukturze. Pęcherzyk żółciowy bez złogów. Drogi żółciowe nieposzerzone. Trzustka widoczna w zakresie prawidłowego trzonu. Nerka prawa i śledziona sonograficzne bez zmian. Wnerce lewej centralnie, widoczne są drobne torbiele miąższowate. Pęcherzyk moczowy pustty. Przestrzeń zaotrzewnowa przesłonięta gazami. w badaniu Esofagogastroduodenoskopia z dnia 16.11 wynik: Przełyk, wpust bez zmian Wtrzonie żoładka przewężenie światła. Błona śluzowa od tej okolicy do odźwiernika o grubych sztywnych fałdach obrzęknięta krucha z licznymi owrzodzeniami(his.-pat). Żołądek nie poddatny na insuflację powietrza. odźwiernik drożny. Opuszka XII-cy i częśc zestępująca bez zmian. Dgn. Liczne owrzodzenia żołądka. K25.7. podejrzenie zmiany nowotworowej. pobrano wycinek do zbadania i okazało się że mama ma Adenocarcinoma ventriculi G2. Proszę pomóżcie mi co mam robić planowana operacja jest na 6.01.2012 roku mama cierpi boi się strasznie a ma dopiero 47 lat.
Agnieszka, 2011-12-02
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię