Forum Nowotwory » Nowotwory piersi » Nieustępujący ból kości po chemioterapii

Nieustępujący ból kości po chemioterapii

Moja znajoma jest po usunięciu piersi. Przeszła chemioterapię , miała wszystkie możliwe powikłania. Mimo, że od ostatniego zabiegu minęło 6 miesięcy, znajoma skarży się na nieustępujący ból kości. Wyniki wychodzą dobre, nie stwierdzono choroby reumatoidalnej. Czy to może być powikłanie po przebytej chorobie, bądż leczeniu?
Agnieszka, 2011-07-29
Mam ten sam problem bol miesni i stawow po chemioterapii, niczym nigdy nie kaczacy sie bol reumatyczny, przeszlam bialaczke ostra szpikowa, leczenie bylo dosc intensywne. Porsze o odpowiedz czy to normalne bo bardzo sie martwie , przez ten bol nie moge zapomniec ani na chwile o przebytej chorobie. stresuje mnie to niepotrzebnie
Katarzyna, 2012-06-16
Właśnie byliśmy z mamą na badaniu vega test i tam się dowiedzieliśmy, że po chemioterapii strasznie cierpią kości.
Serdecznie polecam to badanie, wpiszcie w google vega test. Koszt badania 200-250 zł. ale przebada cały organizm i jeszcze polecą Wam cudowne specyfiki diety, które bardzo wzmocnią organizm!
Marta, 2013-02-19
Ja też mam ten sam problem. Ponad miesiąc temu miałam ostatnią chemie, a skutki uboczne są bardziej intensywne niż tydzień, dwa tygodnie temu. Strasznie bolą mnie kości i drętwieją kończyny ale mam nadzieje, że to jedynie *uroki* po walce z tym skur....nem. Lekarz mój, mówił, że to normalne i jedynie czas wyleczy skutki uboczne...i tego się trzymam.
Ania, 2013-09-10
Mnie kosci zaczeły boleć około roku po chemioterapii. Mysle nawet , ze przyczyna jest raczej Tamoksyfen , nie sama chemioterapia. Badania nie wskazały na nic groznego. Żadne środki p.bólowe nie były skuteczne. Pomogła mi glukozamina - biore juz rok czasu uczciwie tzn codziennie 3 tabletki glukozaminy 500 mg. Naprawde problem zniknął.
Małgorzata, 2014-01-18
Strona: 1 

Odpowiedź

Imię